תרבות ופנאי מהזווית הבריאותית – למה חשוב להשקיע בתרבות ופנאי בגיל השלישי

אנשים אשר מגיעים לגיל השלישי נמצאים לעיתים בדילמה. מצד אחד, הם כבר מבוגרים, ולעיתים קשה להם לבצע פעולות מורכבות, או להסתדר לגמרי לבד בביתם. מצד שני, הם עדיין צעירים ברוחם, אוהבים את החיים ונהנים מבריאות טובה, כך שהם מעוניינים להמשיך ולנהל חיים עצמאיים. נופי ירושלים הוא המקום המושלם עבור אנשים אלה. נופי ירושלים הוא דיור מוגן איכותי בירושלים, אשר מספק לדייריו עצמאות מרבית, תוך מתן מגוון שירותים תומכים וקהילה חמה ותומכת.

old-people-616718_640 (1)

תרבות ופנאי מהזווית הבריאותית – למה חשוב להשקיע בתרבות ופנאי בגיל השלישי?

דיור מוגן בירושלים נותן לדייריו לא רק מקום מגורים וביטחון סביבתי, אלא גם מגוון אפשרויות של פעילויות תרבות ופנאי. בגיל השלישי, אנשים רבים רוצים ליהנות מן החיים שלהם, שסוף סוף הגיעו לשלב שקט ורגוע. שנות הפנסיה כבר כאן – לא עוד מרוץ אחר עבודה ופרנסה, לא עוד גידול ילדים צעירים, לא עוד עבודה קשה. הגיע הזמן ליהנות מתחביבים ישנים שננטשו, מפעילויות חדשות ומעניינות, ועוד. העיסוק בתרבות ופנאי מסייע מאד למצב הנפשי של אנשים בגיל השלישי, ממלא את עולמם בתוכן ובפעילות ומספק להם נושאי שיחה רבים ומגוונים והרבה מאד תעסוקה, אשר חיונית במיוחד בגיל הזה. הפעילויות השונות חשובות עבורם גם מבחינות של כושר גופני ובעיקר מבחינה של שיפור מצב הרוח.

נופי ירושלים

נופי ירושלים הוא בית דיור מוגן בירושלים, אשר מעניק לכם את מקום המגורים הטוב ביותר לגיל השלישי. נופי ירושלים הוא בית אבות בירושלים אש מנוהל על ידי דיריו. הם אלו אשר מקבלים את כל ההחלטות הנוגעות למקום, החל בקבלת דיירים חדשים ועד לטיפול במערכות החשמל. במקביל, נוי ירושלים מעניק לדייריו את כל הפעילויות והאפשרויות שהם זקוקים להן, החל בשירותים רפואיים צמודים ועד לפעילויות מגוונות של תרבות ופנאי, להנאתם ולרווחתם של הדיירים.

מעוניינים בדיור מוגן ירושלים, עם פעילויות מגוונות של תרבות ופנאי? בואו ליהנות ממגוון האפשרויות שמציע לכם נופי ירושלים!