תרבות בשלייקס-

מועדון האקטואליה של "נופי ירושלים"-בית דיור מוגן יחודי, מזמין את הקהל הרחב לארוע במהלכו: העיתונאי אורי לוי מראיין את איש השב"כ (לשעבר) דביר קריב על ספרו המדובר- "יצחק"

 יום שני 13/11/17 בשעה 18:30

"נופי ירושלים"- בית דיור מוגן יחודי המנוהל כמלכ"ר ע"י דייריו, פותח את מועדון האקטואליה שלו להנאת הקהל הרחב. בארוע הראשון של תרבות לקהילה יארח העיתונאי אורי לוי את דביר קריב- מחבר הספר "יצחק "- רצח רבין הסיפור שלא סופר.
הארוע הפתוח לקהל הרחב, יערך ביום שני ה 13/11/17 בשעה 18:30/
העיתונאי אורי לוי המעביר את "מועדון האקטואליה" בנ"נופי ירושלים", יראיין את דביר קריב, איש השב"כ הראשון שפגש את רוצח ראש הממשלה. לאחר פרישתו משנים ארוכות בשירות, ביחידה שעוסקת באחריות המודיעינית לשמירת הדמוקרטיה הישראלית, הוא מספר את סיפורו ואת סיפורה של הדמוקרטיה.
במסגרת עבודתו בשב"כ טיפל דביר ישירות בפרשיית רצח יצחק רבין ז"ל, עם שחרורו, כתב את הספר "יצחק: רצח רבין – הסיפור שלא סופר" העוסק ברצח רבין ובהשלכותיו על החברה הישראלית. דביר מביא בספר ובהרצאה את זווית הראייה האישית שלו.
הרצאתו מאפשרת למשתתפים להכיר̈ להבין ולהתמודד עם אותם רגעיי משבר̈, הסכנות וההזדמנויות המהווים חלק מהזהות הישראלית, ההרצאה מאפשרת לשומעים לעצור ולחשוב לרגע על הסכנות הטמונות בפגיעה בדמוקרטיה̈ ולהשתתף בשיח על גבולות חופש הביטוי ולהכיר בסכנה מבית להיותנו חברה חופשית, שאלת האחריות על מי מוטלת האחריות לעתיד שלנו במדינה.
דיירי הדיור המוגן ״נופי ירושלים״ – בית פלורליסטי בו חיים עולים חדשים, דתיים וחילונים דוברי עברית ואנגלית ולכולם מטרה אחת לחיות בכבוד ולהנות מזקנה פעילה, מזמינים את הקהל הרחב, לרגל ציון חודש האזרח הותיק בישראל, להרצאה מרתקת ומפגש בלתי אמצעי עם הקהילה.
כתובת- שחראי 24, שכונת בית וגן , ירושלים.
הארוע פתוח לקהל הרחב, ללא תשלום, בתיאום טלפוני- 02-6751311
*חניה בשפע ללא תשלום.