בתי אבות בירושלים, כמו בכל מקום אחר בארץ, עברו בשנים האחרונות שינוי משמעותי הן ברמת השירותים המוצעים לאוכלוסיית המקום והן ברמה התדמיתית. כחלק בלתי נפרד ממכלול השינויים במערך השירות של בתי אבות ברחבי הארץ, תוכלו למצוא יותר ויותר בתי אבות סיעודיים הפועלים במתכונת של בית אבות איכותי, ולהיפך.
"נופי ירושלים" אחד ממתחמי הדיור המוגן הידידותיים והביתיים בארץ, הוא למעשה בית אבות איכותי, הפועל גם במסגרת של בית אבות סיעודי בירושלים, וזאת במסגרת פעילות המחלקה הסיעודית במקום. השירותים המורחבים המוצעים לדיירי "נופי ירושלים" כוללים מגוון נרחב של שירותים ופעילויות, הן ברמה הרפואית, הן ברמה החברתית והן ברמת התחזוקה השוטפת של המבנה והציוד בו.

End of summer party August 30th 2011 דיור מוגן בירושלים

בין השירותים המרכזיים המוצעים לכם ב-"נופי ירושלים" תמצאו:

שירותים רפואיים והשגחה רפואית המוענקים לכם על ידי צוות רפואי מקצועי המכיר את ההיסטוריה הרפואית של כל דייר ודייר במקום. השירות הרפואי מוענק לדיירי המקום 24 שעות ביממה.

שירותי המחלקה הסיעודית – המחלקה הסיעודית של "נופי ירושלים" משמשת למעשה כמעין בית אבות סיעודי בירושלים. מחלקה זו מנוהלת על ידי פרופסור זוננבליק, מנהל המחלקה הגריאטרית של בית החולים שערי צדק, והיא פועלת ברישיון ובפיקוח משרד הבריאות. בין יתר השירותים הניתנים על ידי המחלקה הסיעודית תמצאו: צוות אחים ואחיות סיעודיים העומדים לרשות המטופלים 24 שעות ביממה, שירותי פיזיותרפיה וריפוי בעיסוק, שירותי שיקום וטיפול הכוללים מתן עזרה ברחצה, הלבשה, האכלה, ניידות ועוד.

שירותי תחזוקה – לרשות דיירי "נופי ירושלים" עומד מערך שירותי תחזוקה מורחב, הכולל בין היתר: שירותי גינון וניקיון של השטחים הציבוריים, שירותי אחזקה של המבנה והדירות במקום, שירותי פינוי אשפה על בסיס יומיומי, שירותי שמירה, שירותי חימום ומיזוג אוויר, שירותי דלפק ומודיעין – 24 שעות ביממה ועוד.

שירותים חברתיים – אחד היתרונות המהותיים של "נופי ירושלים", הן כמסגרת חיים תומכת של הדיור המוגן והן כבית אבות בירושלים, נמצא בשירותים הקהילתיים ובפעילות החברתית העשירה המוצעת לדיירי המקום. הפעילות החברתית חולשת על מגוון נרחב של תחומים, וכמו כן, פועלים במקום שירותי הקהילה הבאים: מינימרקט, שירותי צילום מסמכים, פקס, דואר ושליחים, שירותי הסעה למרכז מסחרי, מועדון חברתי, פינת קפה, חדרי חוגים, ספרייה, בית כנסת וחדר כושר.

צרו קשר: 6751311 – 02