בית הורים, או בית דיור מוגן, הינו מקום אליו מגיעים בני הגיל השלישי על מנת להתגורר בסביבה תומכת מבחינה חברתית ורפואית. אנשים רבים אשר מגיעים לגיל השלישי, או לגיל הזהב כפי שאנו אוהבים לכנות זאת, מרגישים כי חסרה להם הקהילה אשר פעם הם היו חלק ממנה. לצד זאת, הם מבקשים לחיות את חייהם במקום אשר עונה על הצרכים הרפואיים השונים שלהם, ומאפשר להם לקבל תחושת בטחון בנושא חשוב זה.

נופי ירושלים הינו בית הורים, או בית דיור מוגן אם תרצו, הממוקם בעיר הבירה שלנו. המקום משקיף על נוף ארץ ישראלי ייחודי, אשר תבניתו מאפיינת גם את קהילת הדיירים במקום. למעשה, נופי ירושלים מנוהל על ידי דייריו, באופן כזה אשר מבקש למקסם את רווחת הדיירים ולענות על הצרכים הפרטניים שלהם בתור קהילה אשר מבקשת לנהל אורח חיים עצמאי.

נופי ירושלים מציע מגוון רחב של אפשרויות תרבותיות, חברתיות ורפואיות. הצוות הרפואי במקום מורכב מאנשי מקצוע בתחום, אשר הינם אדיבים, תומכים, מנומסים ובעלי תודעת שירות גבוהה. ההיצע התרבותי במקום הינו חסר תקדים, ומידי יום מתקיימות בנופי ירושלים פעילויות תרבות כגון קונצרטים, הרצאות, הפעלות ועוד.

לרשות הדיירים עומדים שטחים ציבוריים פתוחים ומקורים, אשר נועדו לשמש כבסיס לפעילויות חברתיות ולמפגש עם בני משפחה. שירותי האחזקה במקום, כיאה למקום המנוהל על ידי דייריו, הינם מן השורה הראשונה. אסיפת הדיירים שמה דגש רב על חיים במקום נעים ונקי, מתוך אמונה כי רק כך ניתן לקיים חיים בריאים, שמחים ופעילים.

בנופי ירושלים יש מסעדה בה סועדים הדיירים, ואליהם הם יכולים להזמין את בני משפחתם לאירוח עם תפריט עשיר ומגוון. בנוסף לכך, יש בנופי ירושלים סופרמרקט, מתוך ראיה כי יש לספק את כל השירותים הבסיסיים הנחוצים לאנשים עצמאיים, במקום עצמו.

נופי ירושלים הינו מקום ייחודי מבחינות רבות. אם אהבתם את מה שקראתם, ואתם מעוניינים לקבל מידע נוסף, אנא הרגישו חופשיים ליצור עימנו קשר בטלפון 02-6751311 או דרך האתר. נשמח לסייע ולכוון אתכם למסלול המתאים ביותר עבורכם.