מול נוף ירושלמי, שוכן בית הדיור המוגן היוקרתי "נופי ירושלים". המקום הייחודי המנוהל על ידי כלל דייריו, הוא בית דיור מוגן מרשים, איכותי ומטופח. בדומה לבתי דיור מוגן אחרים, גם ב-"נופי ירושלים" תמצאו דירות מגורים בגדלים שונים, החל מיחידות דיור של חדר וחצי ועד לדירות שניים או שלושה חדרים.

נופי ירושליםדיור מוגן בירושלים, משתרע על פני שטח גדול הכולל שטחי ציבור נרחבים, פינות ישיבה מוצלות ומרפסות גן. שטחים אלו מאפשרים לדיירי המקום ליהנות ממגוון נרחב של פעילויות חברתיות המתקיימות במקום לאורך כל ימות השנה.

נופי ירושלים - דיור מוגן נופי ירושלים - דיור מוגן

נופי ירושליםבית דיור מוגן, מיועד לאוכלוסיה מבוגרת ופעילה, המסוגלת לנהל אורח חיים עצמאי. אופי חיי הקהילה במקום, מאפשרים לדיירי הבית ליהנות ממגוון נרחב של פעילויות עצמאיות, החל מקיום חוגים והרצאות, דרך יציאה משותפת ומאורגנת לקיום פעילות תרבותית בקהילה ועד לקיום שוטף של פעילות גופנית. ב-נופי ירושלים פועלים דרך קבע מתקני הקהילה הבאים: ספרייה, מועדון חברתי, פינת קפה, חדרי חוגים, בית כנסת וחדר כושר פעיל.

חיי קהילה בניהול משותף!

הדבר המייחד את "נופי ירושלים" מיתר בתי הדיור המוגן הפועלים בירושלים והסביבה, נמצא בעובדה כי במקום מתקיים מערך ניהול משותף לכלל דיריי הבית. באמצעות ועד מנהל הנבחר על ידי כלל דיירי הבית, מתקבלות החלטות משותפות, וכפועל יוצא מכך, כל דייר משמיע את דעותיו האישיות בנוגע למדיניות המקום ובנוגע להחלטות השוטפות אותן יש לקבל.

מעבר לשירותי הקהילה והתחזוקה השוטפים העומדים לרשות דיירי הבית, ב-"נופי ירושלים" פועלת גם מחלקה סיעודית מורחבת ומקצועית המיועדת לאנשים בעלי צרכי טיפול סיעודי. במחלקה זו מתקיים מערך שירותי סיעוד והשגחה רפואית, המוענק לכם על ידי צוות רפואי מקצועי בראשותו של פרופסור זוננבליק – מנהל המחלקה הגריאטרית בבית החולים שערי צדק, ועל ידי צוות אחים ואחיות מוסמכים ובעלי הכשרה גריאטרית.

שירותי הטיפול במחלקה הסיעודית, בדומה ליתר השירותים הקהילתיים המוענקים לדיירי "נופי ירושלים", הינם שירותים מסביב לשעון, 24 שעות ביממה.

צרו קשר: 6751311 – 02