בית דיור מוגן הינו מרכז מגורים המיועד לבני הגיל השלישי המעוניינים בשילוב בין רמת בטחון גבוהה וטיפול רפואי מסור, לבין פעילות קהילתית ועצמאות אישית ברמה גבוהה.

נופי ירושלים הינו בית דיור מוגן בירושלים המציע אפשרויות ייחודיות לבני הזהב אשר אינם סיעודיים. נופי ירושלים הינו מלכ"ר, כלומר מוסד שאינו למטרות רווח, אשר מנוהל על ידי דייריו. באמצעות האסיפה הכללית הדיירים משפיעים על עתיד המקום, על תהליכי קבלת ההחלטות ועל הגדרת היעדים לשנה הקרובה.

הדירות העומדות לרשות הדיירים מונות כ-170 במספר, והן מרווחות וניתנות להתאמה אישית לפי בקשה כל דייר. הקהילה בנופי ירושלים הינה קהילה חמה ותומכת, והמקום נגיש מאוד למרכז מסחרי גדול ולבית חולים קרוב.

אם אתם מחפשים מסגרת של דיור מוגן איכותי המציע שלל פעילויות איכותיות – נופי ירושלים הוא אופציה מצויינת שכדאי לכם לשקול ברצינות!

מידי יום מתקיימות בנופי ירושלים שלל פעילויות תרבות שונות – האזנה לקונצרטים, להרצאות, פגישות עם חברים בלובי המרווח או בשטחים הציבוריים המטופחים ועוד.

שירותי הבריאות המוצעים לדיירי נופי ירושלים הינם מן השורה הראשונה וניתנים 24 שעות ביממה על ידי צוות מקצועי וקבוע. צוות זה מכיר את הדיירים באופן אישי ומספק שירותים שונים כגון הזמנת תרופות, מדידת לחץ דם וסוכר, חבישות, זריקות, בדיקות דם ומעבדה, וביקור דיירים חולים בדירות.

בנוסף לכך ניתנים במקום שירותי אחזקה ברמה גבוהה. אסיפת הדיירים שמה לה למטרה לשמור על המקום נקי ומצוחצח באופן תמידי, מתוך ראיה כי חיים נקיים ונעימים מתחילים בסביבה יפה ומטופחת.

המסעדה בנופי ירושלים מגישה ארוחות צהריים במהלך השבוע וארוחות ערב בסופי השבוע. המסעדה מציעה תפריט עשיר ומגוון וניתן לארח בה בני משפחה ואורחים. בנוסף, מופעל במקום סופרמרקט אשר מצוייד בכל טוב ומאפשר לדיירים לשמור על עצמאותם ולרכוש כל מוצר לו הם נזקקים.

לסיכום, נופי ירושלים מציע שלל שירותים לדייריו, מתוך ראיה כי הם מבקשים לשמור על אורח חיים עצמאי אך בטוח. השטחים שלנו מטופחים ומצוחצחים, ודמי האחזקה כוללים את מרבית השירותים והחשבונות השוטפים. אך החשוב מכל – הקהילה שלנו היא חמה ומזמינה, והפעילויות שאנו מציעים הן מן השורה הראשונה. אם אתם מעוניינים לקיים אורח חיים עצמאי בסביבה מקסימה ובקהילה תומכת – הגעתם למקום הנכון. צרו עימנו קשר עוד היום לפרטים נוספים. נשמח לייעץ ולסייע לכם למצוא את המסלול המתאים לכם ביותר!