מחפשים אחר בית אבות בירושלים ? זקוקים לשירותי בית אבות סיעודי בירושלים? זה הזמן להכיר את "נופי ירושלים- בית אבות איכותי", המשמש גם כבית אבות במתכונת של הדיור המוגן וגם כבית אבות סיעודי במסגרת שירותי המחלקה הסיעודית הפועלת במקום.

נופי ירושלים, הוא למעשה מתחם מגורים מטופח ואיכותי, הממוקם על גבעה הצופה אל נופיה המרהיבים של ירושלים (ומכאן גם נגזר שמו המקורי של המקום). במבנה המטופח תוכלו למצוא כ-170 יחידות דיור המותאמות באופן אישי לצרכי הדייר, הן ברמת ניהול חיי היומיום בשטח הדירה והן ברמת עיצוב הפנים. דירות המגורים בנופי ירושלים הן דירות מרווחות ומטופחות בגדלים שונים, החל מדירות חדר וחצי ועד לדירות שניים ושלושה חדרים. מתחם בית האבות האיכותי –נופי ירושלים, מרכז בתחומו שטחי ציבור נרחבים הכוללים: פינות ישיבה מוצלות, מדשאות רחבות ידיים, מרפסות גן עם ריהוט פונקציונאלי ועוד.

Tiyul to Holon June 29, 2011 Programme on Carnivals, Nofei Yerushalayim, 14311

כבית אבות בירושלים, גם ב-"נופי ירושלים", תוכלו למצוא מערכת שירותים רפואית, הפועלת הן במסגרת שירות רפואי לדיירי הבית והן במסגרת שירותי ההשגחה במחלקה הסיעודית המורחבת והמקצועית הפועלת במקום.

בניגוד גמור לכל בית אבות ירושלים, נופי ירושלים פועל במתכנות ייחודית במסגרתה ניהול המקום מתבצע על ידי דיירי הבית, וזאת במסגרת חברה לתועלת ציבור הדיירים (מלכ"ר) הפועלת במקום. חברה זו מנוהלת באמצעות ועד מנהל הנבחר על ידי כלל דיירי המקום.

נופי ירושלים – תנאי קבלה

מכיוון שנופי ירושלים מהווה בית אבות איכותי לאוכלוסיה הבוגרת הפעילה, אנשים המעוניינים להתקבל למקום נדרשים לעבור ועדת קבלה הבודקת את התאמתם. וועדה זו מנוהלת אף היא על ידי דיירי הבית, כאשר הועד המנהל מטעמם הוא האחראי על ההכרעה בנוגע לקבלת דיירים חדשים למקום. הייחודיות של המקום בשילוב כלל השירותים המוענקים לדיירי הבית, מובילים לכך שקיימת רשימת המתנה ארוכה של דיירים המעוניינים לקחת חלק במסגרת החיים התומכת והפעילה של המקום.

חשוב לדעת – דיירי "נופי ירושלים – דיור מוגן ירושלים" נהנים ממסגרת חברתית ענפה ועשירה, הכוללת בין היתר: הרצאות, חוגים, טיולים, מסיבות, קונצרטים, פעילות גופנית ועוד מגוון נרחב של פעילויות המותאמות לצרכי אוכלוסיית המקום. במקביל, נהנים דיירי המקום משירותי תחזוקה ברמה השוטפת, הכוללים בין היתר: שירותי ניקיון וגינון, שירותי שמירה, שירותי קבלה ומודיעין ועוד.

צרו קשר: 6751311 – 02