מהו למעשה בית דיור מוגן? ומה ההבדל בין דיור מוגן לבין בית אבות? ובכן, הדומה בין שני המקומות הוא כי שניהם מיועדים לבני הגיל השלישי, וכי שניהם מבקשים להציע לבני השלישי הרגשת בטחון וסביבה תומכת. השונה הוא כי בית דיור מוגן מיועד לאנשים אשר הינם עצמאיים בהתנהלותם היום יומית, בעוד שבית אבות מיועד לאנשים אשר אינם עצמאיים ואף סיעודיים.

בני גיל הזהב אשר מגיעים לדיור מוגן מבקשים להמשיך לחיות את חייהם באופן עצמאי, תוך שמירה על איכות חיים גבוהה. הם מבקשים להצטרף ולהיות חלק מקהילה איכותית ותומכת, המורכבת מאנשים במצב דומה. במקביל, הם מבקשים להתגורר במקום בו הם מקבלים תמיכה ועזרה בכל הקשור לתחום הרפואי, כמו גם במקום אשר מספק הרגשת ביטחון.

נופי ירושלים הינו בית דיור מוגן בירושלים. מדובר בבית דיור מוגן איכותי ביותר, אשר מנוהל כמוסד שאינו למטרות רווח, על ידי כל דיירי המקום. במקום ניתנים שירותי בריאות ברמה הגבוהה ביותר 24 שעות ביממה, על ידי צוות איכותי, נעים ומקצועי. שירותים אלה כוללים בין היתר הזמנת תרופות, חבישות, טיפולי עזרה ראשונה, בדיקות דם, ומדידת לחץ דם וסוכר.

הייחוד של נופי ירושלים הינו בקהילה וברמת האחזקה של המקום. הקהילה הינה קהילה תומכת, נעימה ומעורבת, אשר מאפשרת לכל דייר לקבוע בעצמו את מידת מעורבותו החברתית. הראיה העומדת בבסיס הקהילה היא כי הדיירים מבקשים לשמור על אורח חיים עצמאי, לצד אורח חיים בטוח.

שירותי האחזקה במקום הינם ברמה הגבוהה ביותר גם כן. על פי רצונם של הדיירים, נקבע כי המקום ייראה נקי ומצוחצח לכל אורך השנה. בבסיס החלטה זו עומדת ההשקפה כי סביבה מטופחת ונעימה מובילה לחיים נעימים ואיכותיים יותר.

לסיכום, נופי ירושלים הוא אופציה איכותית ומיוחדת למחפשים בית דיור מוגן בירושלים. המקום מציע מגוון רחב של שירותים לדיירים, לצד שטחים ציבוריים מטופחים וקהילה חמה ותומכת. במקום מתקיימות שלל פעילויות לרווחת הדיירים. צרו עימנו קשר עוד היום לקבלת פרטים נוספים ולעזרה בבחירת המסלול המתאים לכם ביותר.