אתם מתבגרים, הילדים שלכם כבר עזבו את הבית מזמן. אתם מתפקדים נפלא, חיים נהדר יחד ואוהבים זה את זה, אבל אתם כבר מתחילים להרגיש את הגיל. מחפשים קצת חברה שמתאימה לכם, רוצים לדעת שיהיה מישהו קרוב ונגיש שיוכל לעזור לכם בעת הצורך. זה הזמן לעבור לדיור מוגן בירושלים, מקום שבו תוכלו לגור בעצמאות מלאה, ועדיין להיות חלק מקהילה קטנה, נעימה ומגוננת. נופי ירושלים הוא לא סתם עוד בית אבות בירושלים, אלא הוא בית דיור מוגן שמספק לכם כל מה שאתם זקוקים לו.

נופי ירושלים

נופי ירושלים הוא בית דיור מוגן אשר מכיל 170 דירות מטופחות ומרווחות, בנות חדר וחצי, שני חדרים או שלושה חדרים. הנוף הירושלמי המקסים הנשקף מן המקום הוא נפלא וציורי. כל דייר או זוג יכול לעצב את הדירה שלו, וליצור לעצמו סביבת חיים אישית ועצמאית לחלוטין. במרכז המתחם ישנם שטחים ציבוריים גדולים, לובי גדול לכלל הדיירים, מרפסות גן, פינת ישיבה וכן הלאה. הדיירים בנופי ירושלים נהנים ממגוון שירותים, כולל שירותי ניקיון, שירותים רפואיים המנוהלים על ידי ארגון נטל"י, שירות שמירה על המקום 24 שעות ביממה, וכן הלאה. בנוסף, לא כל אחד יכול להיכנס לדיור המוגן של נופי ירושלים, אלא הוא חייב לעבור ועדת קבלה, המורכבת בעיקר מדיירי המקום. לכל מקרה, קיימת במקום גם מחלקה סיעודית, ובה אנשי מקצוע מן השורה הראשונה.

למה נופי ירושלים?

הייחודיות של נופי ירושלים על פני כל בית דיור מוגן בירושלים, הוא העובדה שהדיירים של נופי ירושלים הם גם אלה שמנעלים בפועל את המקום. הדייקים שותפים הן בקביעת המדיניות של המקום, הן בקבלת החלטות מכל הסוגים, הן בקבלה של דיירים חדשים לדירות, ועוד. באופן זה, הדיירים מקבלים עצמאות מלאה של ממש, חיים נוחים ובעלי השפעה על הסביבה, כל זאת בלי להתפשר על קהילה חמה ומגוננת, ועל סיוע בכל תחום נצרך.

רוצים ליהנות מדיור מוגן איכותי בירושלים? בואו להכיר מקרוב את נופי ירושלים!