אנשים אשר מגיעים לגיל הזהב, מרגישים לפעמים שהתפקוד שלהם הוא כבר לא מה שהיה בעבר. גם אם הבריאות טובה והתפקוד מצוין, עדיין ישנם חששות. לכן, מבוגרים רבים בוחרים לעבור לדיור מוגן, שם הם יכולים לנהל חיים עצמאיים לחלוטין – ועדיין להיות מוגנים בתוך קהילה אשר מעניקה להם את כל השירותים המיוחדים שהם זקוקים להם. נופי ירושלים הוא בית דיור מוגן בירושלים, אשר מאפשר לדיירים לנהל את חייהם הפרטיים, החברתיים והקהילתיים באופן עצמאי לחלוטין, ובמקביל – ליהנות ממגוון שירותים תומכים לגיל הזהב.

נופי ירושלים

נופי ירושלים מהווה דיור מוגן איכותי בירושלים. מדובר בבית דירות גדול, אשר מכיל כ-170 דירות, בגדלים משתנים, מדירות חדר וחצי ועד דירות שלושה חדרים. הדירות מותאמות באופן מושלם לצרכים של הדיירים, וכל דייר יכול לעצב את הדירה שלו כפי ראות עיניו. כאשר אנשים בגיל הזהב מחפשים בית אבות בירושלים, הם מחפשים מקום שבו יוכלו להיות עצמאיים ככל האפשר. ואכן, נופי ירושלים מאפשר זאת לדיירים ומעניק להם עצמאות מלאה – כל מערך הדיור בנופי ירושלים מנוהל על ידי הדיירים עצמם. במקביל, הדיירים בנופי ירושלים מקבלים חימום ומיזוג אוויר הן בדירות והן בשטחים הציבוריים, שירותי ניקיון בכל חלקי המקום וכמובן בדירות, שירותים רפואיים של חברת נטל"י, שירותי שמירה ביום ובלילה, וגם שירותי תרבות כמו חוגים, חדר כושר, בריכה ועוד.

הייחודיות של נופי ירושלים

נופי ירושלים הוא דיור מוגן בירושלים שנותן הרבה יותר מאשר מקום מגורים מוגן. אחת לשנה מתקיימת במקום אסיפה כללית של הדיירים, ובה נקבע המאזן השנתי, וגם נבחר ועד אשר קובע את המדיניות של הבית, וכן ועדות משנה, ועדות ביקורת וכן הלאה. נופי ירושלים הוא דיור מוגן בירושלים אשר מתאים לאנשים שמעוניינים להמשיך ולחיות בחברה ובקהילה, במקום יפה ובאורח חיים עצמאי – וליהנות מכל השירותים התומכים שניתנים בדיור מוגן. בנופי ירושלים נמצאים אנשים שיצאו לגמלאות, כמו גם אנשים שממשיכים לפעול ולתרום.

מתעניינים בדיור מוגן בירושלים? הבטיחו עוד היום את מקומכם בבית הדיור המוגן נופי ירושלים!