נופי ירושלים, בית אבות איכותי הפועל בירושלים, משמש גם כבית אבות סיעודי, וזאת בשל הפעילות המקצועית המורחבת המתקיימת במחלקה הסיעודית הפועלת במקום. המחלקה הסיעודית של "נופי ירושלים", מאפשרת לכם ליהנות ממגוון נרחב של יתרונות, הכוללים בין היתר:

  • פיקוח ורישיון מטעם משרד הבריאות
  • ניהול רפואי- מקצועי בראשותו של פרופסור זוננבליק- מנהל המחלקה הגריאטרית בבית החולים "שערי צדק".
  • אווירה ביתית ויחס אישי לכל מטופל
  • העמדת תכנית טיפולים אישית לכל מטופל
  • מעורבות מקסימאלית של בני המשפחה בהליך הטיפול והשיקום

בניגוד לבתי אבות בירושלים, בהם לא פועלת מחלקה סיעודית, ב-"נופי ירושלים", תוכלו ליהנות גם משירותים מקסימאליים המוענקים לכם על ידי בית אבות איכותי וגם ממתן שירותי סיעוד ברמה הגבוהה ביותר. מבנה המחלקה הסיעודית מאפשר למטופלים במחלקה להשתכן בחדרי טיפול מתקדמים, נוחים ופונקציונאליים, הכוללים בין היתר: שתי מיטות טיפול בכל חדר (כאשר קיימת אפשרות לקבלת חדר פרטי במקום), שירותים, מקלחת, ארון וארונית אישיים, שירותי מיזוג אוויר, טלוויזיה וטלפון. לרשות בני המשפחה המלווים את המטופל הסיעודי, עומדים חדרי אירוח בהם קיימת אפשרות לינה בתיאום מראש.

המחלקה הסיעודית על נופי ירושלים מעמידה לרשות המטופלים במחלקה שירותי סיעוד -24 שעות ביממה, וכל זאת במסגרת הפעלת צוות אחים ואחיות הפועל במשמרות מסביב לשעון, ביקור רופא המתקיים על ידי צוות רופאים מומחים מדי יום, כוננות רופא לאורך כל שעות היממה, ושירותי טיפול וסיעוד על ידי צוות מטפלים מקצועי המסייע למטופלים במחלקה בביצוע פעולות יומיומיות, לרבות, רחצה, הלבשה, האכלה וכדומה.

המחלקה הסיעודית של נופי ירושלים, בית אבות בירושלים, כוללת גם חדר פיזיותרפיה מקצועי המאובזר בציוד המתקדם והחדיש ביותר. חדר הפיזיותרפיה מופעל על ידי צוות פיזיותרפיסטים מקצועי ובעל ניסיון גריאטרי-שיקומי. כמו כן, לרשות בני משפחות המטופלים במקום עומד שירות סוציאלי המלווה את בני המשפחה ואת המטופל בהליך הקליטה והשהות במחלקה.

במידה וגם אתם רוצים להבטיח לאדם הקרוב אליכם את הטיפול הסיעודי המסור והמקצועי ביותר, זה הזמן להכיר מקרוב את השירותים המוצעים לכם על ידי המחלקה הסיעודית של בית האבות האיכותי – "נופי ירושלים".