מהו בעצם דיור מוגן? לאלו שאינם מכירים עדיין את המונח, מדובר על מתחם מגורים אשר מיועד לאנשי גיל הזהב – אנשים בריאים, מתפקדים ושמחים, אשר הגיעו לגיל שבו הם מעוניינים בחברה מתאימה, ובאפשרויות סיוע במקרה הצורך. נופי ירושלים הוא המקום המושלם עבור אנשים אלה, והוא מעניק לכל דייר ודיירת את התנאים הטובים ביותר.

השירותים והפעילויות של נופי ירושלים

אנשים רבים מחפשים בית אבות בירושלים, כזה שיאפשר להם להמשיך לחיות חיים עצמאיים ומהנים, אך גם לקבל סיוע ועזרה בתחומים נדרשים. נופי ירושלים הוא בדיוק בית הדיור המוגן בירושלים הזה שאתם מחפשים. נופי ירושלים הוא קומפלקס ובו 170 יחידות דיור, בנות חדר וחצי, שני חדרים או שלושה חדרים. כל דייר אשר שוכר דירה במתחם יכול לעצב אותו ולשנות אותה כרצונו, על מנת להרגיש תחושה של בית. מלבד הדירות עצמן, מכיל הקומפלקס שטחי ציבור גדולים, פינות ישיבה, לובי מרווח ועוד. נופי ירושלים מעניק לדייריו קהילה חברתית עשירה ומגוון של שירותים תומכים, כמו למשל: חימום ומיזוג אוויר בכל שטח הקומפלקס; חשמל, מים ומים חמים; שירותי ניקיון בכל המתחם, וגם בדירות עצמן; שירותים רפואיים נרחבים מטעם חברת נטל"י; שמירה במקום 24 שעות ביממה; וכן מגוון שירותי תרבות, כמו חוגים, חדר כושר, בריכה ועוד רבים. עבור כל מי שמחפש דיור מוגן בירושלים, נופי ירושלים הוא המקום המושלם.

הייחודיות של נופי ירושלים

בניגוד למקומות אחרים אשר מציעים בית דיור מוגן בירושלים, לנופי ירושלים ישנה ייחודיות מרתקת – הקומפלקס כולו מנוהל על ידי הדיירים עצמם. אנשים אשר מחפשים דיור מוגן בירושלים רוצים להרגיש עצמאים, פעילים ותורמים, וזוהי אחת הדרכים לאפשר זאת. הדיירים עצמם שותפים בקביעת המדיניות במקום, בקבלה של החלטות מכל הסוגים וכן הלאה. הדיירים יוצרים אסיפה כללית, אשר בוחרת ועד מנהל אחת לשנה. כך מתפקד המקום בצורה מושלמת, המותאמת בדיוק לרוחם של הדיירים ולרצונות שלהם.

מחפשים דיור מוגן איכותי בירושלים? אין כל היסוס, בואו לבחון את נופי ירושלים עוד היום!