דיור מוגן בירושלים הוא מקום יעודי עבור כל מי שמבקש לגור בבית איכותי שיש בה חברה טובה וקהילה תומכת ומקסימה. מקום כזה נמצא בנופי ירושלים, שמהווה בית דיור מוגן בירושלים עבור אוכלוסיה בוגרת מתאימה. נופי ירושלים מאוכלס על ידי אנשים עצמאים שאחראים לעצמם, הם קובעים מה יהיה בדיור המוגן, מה יעשו שם ובאלו תנאים.

דיור מוגן איכותי בירושלים

פעם היו אומרים "בית אבות בירושלים" כאשר התכוונו למקום מגורים של אוכלוסיה מבוגרת שלא יכולה להשאר ולנהל חיים עצמאיים בבית פרטי. היום יודעים שיש דברים הרבה יותר מתאימים עבור אוכלוסיה זו, שיכול לשפר את תנאי החיים פי כמה.

מקום כזה הוא דיור מוגן בירושלים – נופי ירושלים, שמהווה מוקד משיכה עבור תושבי העיר וגם מחוצה לו. מקום זה מאחד תחתיו אוכלוסיה שמחפשת דיור מוגן עם הרבה יתרונות.

דיור מוגן בירושלים

מה יש בנופי ירושלים שהופך אותו להיות מיוחד במינו? מה תמצאו שם?

העקרון המנחה את הנהלת נופי ירושלים – דיור מוגן בירושלים הוא לאפשר לאנשים עצמאות ובטחון. לשם כך מאפשרים לדיירים להחליט לעצמם על אופי ותנאי המגורים ועל צורת ההתנהלות.

מבחינה מעשית, כל הדיירים חברים בדיור המוגן של נופי ירושלים, וכולם יחד מחליטים בשיתוף פעולה. יחד בוחרים וועדות משנה, וועדות ביקורת, קובעים מה יהיה המדיניות של הבית ואיך יתנהל כל דבר.

הדיירים יכולים להחליט לעצמם איך יראה הבית שלהם, מה בדיוק יעשו במשך היום, אלו תוכניות יהיו בדיור המוגן, ומה יהיו התפריט וסדר היום. בחירות אלה הם חשובות גם מבחינה מעשית וגם כדי להעניק תחושת שליטה ובטחון. כך נהנים דיירי נופי ירושלים מתחושת שליטה ועצמאות והרגשה כי הם נשארים בעלי זכות בחירה.

מקום איכותי וייחודי

נופי ירושלים מאפשר לדיירים להנות מתנאים ייחודיים שאין בשום מקום אחר. ניתן במקביל להרשם למחלקה סיעודית ולהנות מטיפול מקצועי, למי שזקוק לכך. בנוסף ישנו בית מלון שמאפשר להזמין חדרים בהנחה משמעותית עבור תושבי הבית, אירועים במסגרת בית המלון ניתנים אף הם בתשלום מוזל.

אין ספק, כי נופי ירושלים מהווה דיור מוגן בירושלים ברמה אחת מעל כולם, הבחירה היא שלכם, וההנאה כולה משותפת!