מה הוא דיור מוגן? במה הוא שונה מבית אבות בירושלים?

דיור מוגן הינו מעשה מתחם מגורים, המיועד לבני הגיל השלישי. הדיור המוגן מספק לתושביו מרכזי פעילות, בריאות, פנאי ורווחה, כאשר בשונה מבית אבות, מדובר בהתנהלות עצמאית, כאשר במידת הצורך, מוענק היוע למי שזקוק לכך.

נופי ירושלים הינה בית דיור מוגן בירושלים, כאשר הייחודיות שלו הוא בניהול העצמי של הדיירים, באפשרויות העיצוב הייחודיות של הדיירים את ביתם, מגוון השירותים והפעילויות, צוות איכותי ומיומן ועוד.

נופי ירושלים מנוהל על ידי דייריו העצמאיים ברובם, ומשרת את בני ובנות אוכלוסיית הגיל השלישי המנהלים אורח חיים עצמאי באיכות חיים גבוהה. הדיירים נהנים מדיור מוגן איכותי בירושלים, שלווה, נינוחות ורוגע שמשרה עליהם הסביבה.

במסגרת השירותים בבית, יש לדיירים 186 דירות בגודל של חדר וחצי עד שלושה חדרים, המיועדים ליחידים או לזוגות. כל יחידת דיור ניתנת לעיצוב אישי. כמו כן, בנופי ירושלים שטחי ציבור נרחבים, פינות ישיבה ומרפסת.

והצוות?

מקצועי ומסור! נופי ירושלים, בית דיור מוגן בירושלים, יעניק לכם אווירה ביתית וחמה, הן מאנשי הצוות והן מדייריו. האווירה היא ביתית וחמה, ויש למי לפנות בכל זמן.

משפחה יקרה!  

הוריכם/ דודיכם/ סביכם עבדו קשה כל חייכם על מנת להעניק להם ולכם איכות חיים טובה ונעימה. זה הזמן להעניק להם בחזרה. נופי ירושלים הינה המענה בשבילכם. בבית תוכלו לתת לאהובים שלכם את המקום הנעים, הפסטורלי עם השירות הטוב ביותר, כי מגיע להם! ולכם משפחה יקרה, נעמוד לרשותכם בכל זמן ולכל שאלה. אנחנו מעסיקים אצלנו את הצוות האיכותי ביותר, שנבחר בקפידה. לכל אחד מאנשי הצוות הכישורים הנחוצים לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר, כך שנוכל להעניק לאהובכם את כל הטוב שאפשר. הנוף שסביבנו, השקט, השלווה והאוויר הצלול, יעניקו לאהובים שלכם את איכות החיים הטובה ביותר!