דיור מוגן בירושלים – רק נופי ירושלים!

דיור מוגן הוא הפתרון האולטימטיבי לאנשים מבוגרים, בני גיל הזהב. בימינו, אנשים רבים מאד מגיעים לגיל השלישי כאשר הם בריאים, צלולים בדעתם ומתפקדים היטב. עם זאת, אנשים רבים בגיל זה מעוניינים ברשת ביטחון, במקום מוגן שמאפשר להם סיוע בכל זמן שיזדקקו לה. דיור מוגן מציע את האפשרות הזו. בנוסף, דיור מוגן מאפשר לאנשים בגיל הזהב ליהנות מקהילה תומכת, מחברה של בני גילם ומפעילויות המותאמות עבורם. נופי ירושלים הוא בית דיור מוגן בירושלים, שבו הדיירים עצמם הם מנהלי המקום, מה שמאפשר להם חופשיות רבה בכל התחומים.

נופי ירושלים

אנשים אשר מחפשים דיור מוגן בירושלים, יכולים ליהנות מן השירותים הייחודיים שמציע להם נופי ירושלים. נופי ירושלים מהווה דיור מוגן איכותי בירושלים, שהוקם על ידי חברת נופי ירושלים, מלכ"ר. נופי ירושלים מהווה בית אבות בירושלים שבו יכולים הקשישים ליהנות מחיים עצמאיים בסביבה תומכת, במקום יפהפה מול נופיה הייחודיים של ירושלים. בנוסף, לנופי ירושלים גם מחלקה סיעודית, המיועדת לקשישים שכבר אינם מסוגלים להתנהל באופן עצמאי. במחלקה הסיעודית אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, שמעניקים לכל דייר ודייר את הטיפול המסור ביותר. בנופי ירושלים 170 דירות בגדלים שונים, כולן מטופחות ונעימות. כל דייר יכול לעצב לעצמו את דירתו על פי טעמו ודרישותיו. בשטח של נופי ירושלים ישנו לובי מרווח, פינות ישיבה, מרפסות גן ושטחי ציבור גדולים. בנוסף, השירות במקום כולל מים חמים וקרים, חשמל, מיזוג אוויר, ניקיון, שירותים רפואיים מטעם נטל"י, שמירה בכל שעות היממה, פעילויות תרבות כמו חוגים, בריכה וחדר כושר, ועוד.

הייחודיות של נופי ירושלים

הייחודיות של נופי ירושלים הוא שהדיירים עצמם הם שמנהלים את המקום. הדיירים שותפים לקביעת המדיניות במקום, לקבלת החלטות שונות, בהכרעה לגבי קבלת דיירים חדשים, ועוד. על כל דייר חדש לעבור ועדת קבלה על מנת להיכנס למגורים במקום. הקהילה החברתית של נופי ירושלים מאפשרת לאנשים בגיל הזהב ליהנות מן החברה המתאימה להם.

רוצים לגור בדיור מוגן איכותי בירושלים? נופי ירושלים הוא המקום הטוב ביותר עבורכם!