נופי ירושלים הינו בית דיור מוגן בירושלים, הפועל בשיטה ייחודית במסגרתה דיירי המקום הם השותפים לקביעת מדיניות המקום, ולמעשה המקום מנוהל על ידי דייריו. נופי ירושלים, המשמש כבית דיור מוגן איכותי, משרת אוכלוסייה מבוגרת עצמאית ופעילה, ומעניק לכל אחד ואחת מדייריו סביבת מגורים תומכת במסגרת חיי קהילה וחיי חברה עשירים ומגוונים.

נופי ירושלים – מבנה רב קומות עם כ-170 דירות בגדלים שונים. במקום תמצאו דירות חדר וחצי, דירות שני חדרים ודירות שלושה חדרים, כאשר כל אחת מיחידות הדיור ניתנות לעיצוב פנים על ידי הדיירים לפי טעמם.

דיור מוגן בירושלים נופי ירושלים - דיור מוגן בירושלים

נופי ירושלים – בית לכל החיים

דיירי הקבע ב-"נופי ירושלים" נהנים מסביבת מגורים תומכת הכוללת מגוון נרחב של פעילויות חברתיות ושירותי קהילה. כמו כן, נהנים דיירי המקום משירותי תחזוקה שוטפים הן של המבנה והן של הציוד. בין יתר השירותים הקהילתיים המוצעים לדיירי "נופי ירושלים"- בית דיור מוגן ירושלים, תמצאו: שירותי תחזוקה המיושמים על ידי חברת אחזקת מבנים מקצועית, שירותי ניקיון ופינוי אשפה על בסיס יומי, הפעלת חדר כביסה עם מכונת כביסה ומייבש לשירות עצמי, שירותי הזמנת מונית, שירותי הסעות יומיים למרכזי מסחר, מינימרקט המאפשר גם שירות משלוחים בחינם, שירות צילום מסמכים, פקס, דואר ושליחים, דירות אירוח לבני משפחה ועוד.

נופי ירושלים – הדיירים הם הקובעים בנוגע לאיכות החיים!

הייחוד המהותי של בית הדיור המוגן "נופי ירושלים" נמצא בעובדה שכלל דיירי הבית הם אלו הקובעים את המדיניות של המקום, ובנוסף הם שותפים מלאים בתהליך קבלת ההחלטות במקום, וכל זאת במסגרת אסיפה כללית של דיירי המקום, הנערכת אחת לשנה. במסגרת האסיפה הכללית בוחרים דיירי המקום ועד מנהל, וכמו כן, מוגש לדיירים דין וחשבון ומאזנים שנתיים.

לאילו מביניכם המעוניינים להיות חלק מקהילה תומכת במסגרת החיים ב-"נופי ירושלים", עומדות לרשותכם אפשרויות הכניסה הבאים: שהייה במקום על בסיס שכירות, שהייה על בסיס תשלום דמי כניסה ושהייה על בסיס פיקדון חלוט. במקביל, תידרשו לעבור ועדת קבלה הבודקת את התאמתכם לאחד מבתי הדיור המוגן הכי ייחודיים בארץ.

בנופי ירושלים תוכל להחזיק בדירתך עובד צמוד אם מצבך התפקודי יתדרדר, ואם חלילה תהיה זקוק למחלקה סיעודית גם אותה תמצא במקום.