להתבגר זה שלב יפה נוסף בחיינו כאשר עושים זאת נכון ובאווירה הנכונה. נופי ירושלים מזמינים אתכם להצטרף לדיירים שבחרו להתבגר אחרת, בממלכה משלהם.

הגיל השלישי הוא גיל לתחילת החיים האמיתיים, הפסקנו עם המרדפים אחרי גידול הילדים, הם עומדים בפני עצמם, את העבודה סיימנו, וכל שנותר לנו הוא ליהנות מהפירות הברוכים שהזמן מגיש לנו. אז נכון, הגוף כבר לא בשיא עוזו, אך זאת לא סיבה ליהנות פחות. במקום המתאים, עם הסביבה המתאימה נוכל ליהנות מכל רגע. בואו לדיור מוגן בירושלים, אנחנו אתכם!

slide1

מה מציעים בנופי ירושלים?

כשאתם מחפשים בית דיור מוגן בירושלים המותאם בצורה מושלמת לצרכים שלכם אתם מחפשים את נופי ירושלים. אצלנו תמצאו דיור מוגן איכותי בירושלים, המספק אלטרנטיבה ייחודית באופייה. נופי ירושלים איננו בית אבות סטנדרטי בניהולו של יזם בעל אינטרס כלכלי, אלא מוסד הקיים ללא כוונת רווח כאשר המנהלים שלו והבעלים שלו הם  דיירי המקום עצמו. כך רק הם יקבלו החלטות על אופי ניהול המקום, על דרך חלוקת המשאבים, פעילויות המקום, צורת ואופי ניהול המקום, והכל עם חשיבה מוחלטת אך ורק על טובת דיירי הבית ועל חוסנו וניהולו התקין של בית הדיור המוגן.

slide2

 

ספורט, הרצאות ופעילויות

אוהבים לעסוק בגינה? אצלנו תמצאו פעילות של חקלאות גינה נעימה ומגוונת, כמו גם פינות ישיבה בלובי, הנאה מכוס קפה בישיבה משותפת עם יתר דיירי המקום, פעילות ספורטיבית בחדר כושר וחוגי התעמלות. לכן, לא פלא שכל כך הרבה אנשים מחכים להיות חלק מדיירי נופי ירושלים כי דיור מוגן בירושלים ברמה גבוהה ומושלמת כל כך זה רק אצלנו.

דיירי נופי ירושלים מנהלים אורח חיים עצמאי, מנהלים את סדר יומם כרצונם בהתאם לאופי הפעילויות ולרצונם החופשי. ישנם דיירים המעוניינים לקחת חלק בפרויקטים שונים של תרומה לסביבה, אחרים נהנים מהשקט, מהחברים ומהמשפחה שמגיעה לבקר.

כמובן, כל אחד יכול לארח את משפחתו וחבריו באולמות אירוח ייעודיים כמו גם בלובי המקום.

מעוניינים להצטרף לדיור מוגן נופי ירושלים וליהנות מגיל ההתבגרות האמתי? הצטרפו אלינו בשמחה!