אנשים מבוגרים בגיל השלישי, מעוניינים לעבור לדיור מוגן בירושלים, על מנת ליהנות משנות הזהב שלהם במקום קהילתי, נעים ונוח, אשר מאפשר להם חיים עצמאיים אך גם מעניק להם שירותים בסיסיים ותמיכה. אך ישנה מחשבה רווחת כי דיור מוגן מתאים רק לאנשים עשירים אשר חסכו לשם כך כסף רב במהלך חייהם. אך למעשה, דיור מוגן יכול להתאים כמעט לכולם. נופי ירושלים מציע לכם לגור בדיור מוגן איכותי בירושלים, וליהנות מכל היתרונות של המקום, במחירים המותאמים ליכולות שלכם.

YOSSEF COHEN-29

דיור מוגן ירושלים

בגיל הזהב, אנשים רבים מתחילים לחוש את אותותיה של הזקנה. אנשים רבים מגיעים לגיל זה כשהם בריאים לחלוטין, צלולים בדעתם ומתפקדים היטב. אך גם אז, הגיל משפיע, התנועות נעשות איטיות ואנשים רבים חוששים, או אינם מעוניינים, להמשיך לגור לבדם בבית שאותו ניהלו במשך שנים רבות קודם לכן. דיור מוגן בירושלים הוא פתרון נהדר לאנשים כאלה, אך המושג "דיור מוגן" מרתיע רבים, וגורם למחשבה על מקום המיועד לקשישים בעלי מגבלות. הדבר, כמובן, אינו כך. דיור מוגן הוא אפשרות נהדרת לאנשים מבוגרים לחיות את חייהם כרצונם, בצורה עצמאית לחלוטין, ובמקביל – ליהנות מתמיכה קהילתית אשר מעניקה להם שירותים מגוונים שהם זקוקים להם, פעילויות קבוצתיות שמתאימות להם, וכן הלאה. המגורים בדיור מוגן מאפשרים לאנשים בגיל הזהב לחיות חיים רגועים ונינוחים יותר.

נופי ירושלים

נופי ירושלים הוא המקום הטוב ביותר לכל מי שמחפש בית דיור מוגן בירושלים. נופי ירושלים הוא דיור מוגן קהילתי ייחודי, שבו הדיירים במקום הם אלה שמנהלים אותו, בפועל ממש. הדיירים בנופי ירושלים קובעים, בישיבות משותפות, את הכללים הרווחים במקום, פעילויות שונות שייעשו, ואפילו קבלה של דיירים חדשים נקבעת על ידי הדיירים שבמקום. בנופי ירושלים ניתן לשכור יחידת דיור בגדלים שונים, על פי התקציב של הדיירים עצמם, וליהנות ממגוון שירותים תומכים, החל בשירותים רפואיים ועד לשירותי ניקיון בדירות שבמתחם.

מחפים מקום טוב לגור בו בגיל הזהב? בואו ליהנות מכל היתרונות של הקהילה בנופי ירושלים!