דיור מוגן בירושלים מהווה קהילה אשר מאפשרת לאנשים בגיל השלישי ליהנות מחיים עצמאיים, מחופש פעולה ומאפשרות לתרום לחברה, במקביל לקבלת שירותים תומכים הדרושים לאנשים בגילאים אלה, כמו שירותים רפואיים וסיוע בתחומים שונים. נופי ירושלים הוא בית דיור מוגן בירושלים אשר מעניק את כל אלה לדייריו בצורה הטובה והמיוחדת ביותר.

נופי ירושלים

לאנשים המחפשים דיור מוגן ירושלים, נופי ירושלים הוא מקום מושלם. האווירה, האנשים והיופי מושכים את ליבו של כל אדם, וגם מבוגרים בגיל הזהב נהנים לחיות בסביבה חיובית ותומכת. נופי ירושלים הוא בית דיור מוגן בירושלים, אשר מעניק לתושביו כל מה שהם זקוקים לו. הדיירים בנופי ירושלים נהנים מדירות בנות חדר וחצי עד שלושה חדרים, אשר ממוקמות בבית דירות ענק ובו כמאה ושבעים דירות. כל דייר יכול לעצב את דירתו על פי טעמו האישי, וליצור בית של ממש. בנוסף, הדיירים במקום מקבלים חשמל, מים חמים ומיזוג אוויר איכותי בכל זמן, וכן שירותי ניקיון, הן בדירות עצמן והן במרחב הציבורי של נופי ירושלים. הדיירים בנופי ירושלים נהנים גם משירותים רפואיים אותם מספקת חברת נטל"י. הדירות של נופי ירושלים מאובטחות על ידי חברת שמירה בכל שעות היום והלילה, לביטחונם האישי של הדיירים. בנוסף, הדיירים בנופי ירושלים נהנים משירותי תרבות שונים ומגוונים, כמו בריכה, חדר כושר, חוגים מסוגים שונים ועוד, על מנת להעשיר את חיי החברה והקהילה במקום.

מה מיוחד בנופי ירושלים?

נופי ירושלים הוא מן המקומות האיכותיים והייחודיים ביותר בתחום הדיור המוגן. הייחודיות של נופי ירושלים מתבטאת בעצמאות המלאה שניתנת לדיירים, אותה ניתן לראות בשיטת ההתנהלות של המקום – הדיירים עצמם הם אלו שמנהלים את הבית, הם הקובעים את המדיניות במקום, הם אלו שמעמידים ועדה ומנהלים מאזן. העצמאות והקהילתיות הזו תורמת רבות לדיירים, אשר גם אם פרשו לגמלאות זה מכבר, עדיין מרגישים שותפים פעילים בחיים הקהילתיים, ותורמים מזמנם, מידיעותיהם ומניסיונם.

מחפשים דיור מוגן איכותי בירושלים? התקשרו עוד היום והזמינו לעצמכם דירה בנופי ירושלים!