אם הגעתם בשעה טובה לגיל הזהב, אתם בוודאי מתעניינים במעבר לבית גיל הזהב או בדיור מוגן איכותי. השאלה הראשונה שאתם צריכים לשאול את עצמכם היא מה מידת העצמאות שלכם. אם אתם עצמאיים באופן כללי ומסוגלים לבצע פעולות יום יומיות רגילות ללא עזרה, בתי דיור מוגן יכולים להיות אופציה טובה מאוד עבורכם.

העיקרון העומד מאחורי דיור מוגן הינו יצירת כל התנאים עבור בני גיל הזהב, על מנת לאפשר להם לקיים אורח חיים עצמאי ופעיל בקהילה תומכת, תוך קיום הרגשת ביטחון בכל הקשור לנושא הרפואי.

אם אתם מחפשים דיור מוגן בירושלים, נופי ירושלים הינו אופציה מצוינת אותה מומלץ כי תשקלו. נופי ירושלים הינו בית דיור מוגן איכותי הממוקם בהרי ירושלים. המקום למעשה הינו קהילת דייריו, במובן הזה שהדיירים הם המנהלים את המקום. אסיפת הדיירים המתכנסת אחת לשנה אחראית על אישור התקציב השנתי, על בחירת הועד המנהל, ועל מינוי ועדות המשנה וועדת הביקורת של המקום.

מסיבה זו, הקהילה אשר נוצרה בנופי ירושלים הינה איכותית, תומכת, פעילה ונעימה. במקביל, כל דייר רשאי לנהל את אורח חייו לפי ראות עיניו. למעשה, המקום מציע שלל אפשרויות לניהול אורח חיים עצמאי, כגון מתקני ספורט, מדשאות רחבות, מקומות נעימים לאירוח של בני משפחה, ומגוון רחב של שטחים ציבוריים אשר חלקם ממוזגים ומחוממים.

בנופי ירושלים מתגוררים אנשים אשר הקהילה חשובה להם, ולא פחות מכך, אשר עצמאותם חשובה להם. במובן זה, נופי ירושלים מספק את הפתרון לשילוב בין שני הקצוות האלה, של עצמאות וקהילה, באופן המתאים לכל דייר ודייר.

בני גיל הזהב אשר מבקשים להתקבל לנופי ירושלים חייבים לעבור דרך ועדת קבלה של הדיירים. המקום הינו כה פופולרי עד כי קיימת רשימת המתנה. לדיירים המתקבלים מוצעים מספר מסלולים על מנת לאפשר נוחות מרבית בעניין הכלכלי. כך למשל, קיים מסלול של שכירות, מסלול דמי כניסה, ומסלול של פיקדון חלוט.

לסיכום, נופי ירושלים מציע בית דיור מוגן איכותי בירושלים. הקהילה במקום הינה פעילה ונעימה, והשירותים הרפואיים הינם מן השורה הראשונה. אל תהססו. צרו עמנו קשר. נשמח לענות על כל שאלה ולעזור לכם להתחיל בתהליך הקבלה למקום.