אם הגעתם בשעה טובה לגיל הזהב, אתם בוודאי מתעניינים במעבר לבית גיל הזהב או בדיור מוגן איכותי. השאלה הראשונה שאתם צריכים לשאול את עצמכם היא מה מידת העצמאות שלכם. אם אתם עצמאיים באופן כללי ומסוגלים לבצע פעולות יום יומיות רגילות ללא עזרה, בתי דיור מוגן יכולים להיות אופציה טובה מאוד עבורכם.

העיקרון העומד מאחורי דיור מוגן הינו יצירת כל התנאים עבור בני גיל הזהב, על מנת לאפשר להם לקיים אורח חיים עצמאי ופעיל בקהילה תומכת, תוך קיום הרגשת ביטחון בכל הקשור לנושא הרפואי.

אם אתם מחפשים דיור מוגן בירושלים, נופי ירושלים הינו אופציה מצוינת אותה מומלץ כי תשקלו. נופי ירושלים הינו בית דיור מוגן איכותי הממוקם בהרי ירושלים. המקום למעשה הינו קהילת דייריו, במובן הזה שהדיירים הם המנהלים את המקום. אסיפת הדיירים המתכנסת אחת לשנה אחראית על אישור התקציב השנתי, על בחירת הועד המנהל, ועל מינוי ועדות המשנה וועדת הביקורת של המקום.

בנופי ירושלים ניתן דגש רב על איכות הקהילה. הכוונה היא לאפשר לכל דייר להנות מכל היתרונות שמציע הדיור המוגן, תוך חיים בקהילה חברתית ותומכת. יחד עם זאת, כל דייר רשאי כמובן לבחור את מידת השתתפותו בקהילה. יש דיירים אשר נהנים מן השקט ואינם פעילים בקהילה באופן משמעותי, ולצדם יש דיירים אשר יוזמים פעילויות לטובת הקהילה, הסביבה והחברה.

לסיכום, נופי ירושלים הינו מקום ייחודי בנוף הדיור המוגן הישראלי. מכיוון שהמקום מנוהל על ידי הדיירים, המטרה של הארגון הינה למקסם את הרווחה והנוחות של הדיירים, ולא להגדיל את הרווח הכספי של בעלי הון מסויימים. זהו מקום יפה, נעים, עם קהילה תומכת וחברותית, אשר מספק במקביל בטחון בכל הקשור לתחום הרפואי והסיעודי.

אם האופי המיוחד של המקום קורץ לכם, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר. נשמח לעזור ולענות על שאלות.