המעבר לדיור מוגן, הוא לא תמיד דבר שקל לעשותו. דיור מוגן הוא מקום מגורים עבור האוכלוסייה המבוגרת. הדיור המוגן כולל דירות בתוך מתחם אשר מיועדות לצורך מגורים של מבוגרים עצמאים, כאשר מלבד הדירות ישנם אולמות שונים המיועדים לצורך מטרות שונות כגון: ארוחות משותפות, אירועים חברתיים ועוד. דיור מוגן נופי ירושלים מהווה כיום את הדיור המוגן הטוב והראוי ביותר עבור כל מבוגר עצמאי, המעוניין לגור בדיור מוגן עם שירותי בריאות, תרבות ורווחה מפותחים ומגוונים.

YOSSEF COHEN-27

מה מציע דיור מוגן נופי ירושלים?

מלבד האווירה המיוחדת והשירותים הנלווים אותם מציע הדיור המוגן נופי ירושלים, בדיור מוגן זה יוכל הדייר ליהנות מאורח חיים עצמאי לחלוטין. ייחודיות נופי ירושלים היא בכך שהדיור המוגן הוא מוסד ללא כוונת רווח אשר בו תושביו הם המנהלים את אורחות חייהם כפי שהם רואים לנכון. בין היתר תושבי המקום אחראים על קביעת מדיניות המקום, על קבלת תושבים חדשים ועוד. נופי ירושלים נמצא סמוך למלון שלום רימונים כך שתושבי הדיור המוגן זכאים להנחה של כ15 אחוזים עבור הזמנת חדרים במלון זה. מלבד זאת, בדיור המוגן נופי ירושלים קיימים חדרים ציבוריים העומדים לרשות תושבי המקום לצורך שמחות משפחתיות ועוד. בנופי ירושלים ישנם 170 דירות מרווחות בגדלים שונים, פינות גן ומרפסת. החיים בנופי ירושלים מיועדים עבור מבוגרים שמעוניינים לחיות בקהילתיות ובחברה וליהנות מחייהם. על ידי תשלום דמי אחזקה ניתן לקבל שלל שירותים שונים במקום, בין היתר: מים חמים וחשמל, ניקיון הדירות והשטחים הציבוריים, שירותי שמירה, שירותים רפואיים ושירותי תרבות.

YOSSEF COHEN-25

נופי ירושלים – הדיור המוגן האידיאלי עבור כל מבוגר!

נופי ירושלים הוא דיור מוגן המאפשר לכל מבוגר לממש את עצמו ואת עצמאותו באופן הראוי ביותר. הדיור המוגן נופי ירושלים הוא מקום נוח, איכותי ונעים לשהייה, כך שהוא מקל באופן משמעותי את המעבר על האדם המבוגר מביתו הפרטי והקבוע ומסייע לו להתאקלם מהר וליהנות מהחיים בדיור המוגן. נופי ירושלים מוסיפים מימד של הנאה נוספת בעת המגורים בדיור המוגן נופי ירושלים.

הבחירה בדיור מוגן נופי ירושלים היא ללא ספק הבחירה הטובה ביותר.