האם אתם יודעים מהו ההבדל בין בית אבות לבין דיור מוגן? מסתבר כי אנשים רבים אינם מודעים להבדלים החשובים שיש בין שני המקומות. חוסר ידע בתחום זה עלול להביא אתכם לבחירות שגויות, שאינן מתאימות לצרכים שלכם או לצרכים של יקיריכם.

ובכן, בית אבות הינו מקום מגורים לבני גיל הזהב, בו ניתן דגש על טיפול רפואי וסיעודי צמוד, לאורך כל שעות היממה. לרוב, מבוגרים אשר מגיעים לבית אבות אינם עצמאיים בהתנהלותם היומיומית, ועל כן בית האבות מבקש לענות על החסר בתחום זה.

לעומת זאת, בית דיור מוגן הינו מקום מגורים המיועד למבוגרים ולבני הגיל השלישי אשר הינם עצמאיים בהתנהלותם היומיומית. מבוגרים אלה מבקשים להמשיך ולקיים חיים עצמאיים, תוך השתלבות בקהילה נעימה ותומכת, ומגורים במקום אשר יוכל לספק להם את הרגשת הביטחון בתחום הרפואי.

נופי ירושלים הינו בית דיור מוגן בירושלים. מדובר בדיור מוגן איכותי ביותר, אשר שואף להציע לדייריו מאפיינים ותכונות ייחודיות. כך למשל, למרות שמדובר בבית דיור מוגן, בנופי ירושלים פועלת מחלקה סיעודית ברמה גבוהה ביותר. מחלקה זו מאפשרת לדיירים הזקוקים לשירותים סיעודיים להמשיך ולחיות כחלק בלתי נפרד מן הקהילה התומכת של המקום.

שנית, נופי ירושלים הינו מלכ"ר המנוהל על ידי דייריו. על כן, רווחת הדיירים היא שעומדת בראש מעייני הנהלת המקום. אסיפת הדיירים היא שמאשרת את התקציב השנתי, בוחרת את הועד המנהל, וממנה את ועדות המשנה השונות.

שלישית, נופי ירושלים הינו קהילת הדיירים המתגוררת במקום. הדיירים הם שהופכים את נופי ירושלים למה שהוא – קהילה תומכת ופעילה של בני גיל הזהב, אשר מבקשים להמשיך ולקיים אורח חיים עצמאי, תוך הנאה מן היתרונות הרבים שחבירתם יחד מסוגלת לספק – בטחון חברתי, בטחון רפואי, ובטחון תרבותי.

לסיכום, נופי ירושלים הינו בית דיור מוגן איכותי בירושלים, הטומן בחובו יתרונות ייחודיים רבים. רשימת ההמתנה למקום ארוכה, וועדת הקבלה מבקשת להכיר לעומק כל מועמד ומועמד. אל תפספסו את ההזדמנות להצטרף לקהילה שלנו. צרו עימנו קשר עוד היום להתחלת תהליך הקבלה לנופי ירושלים.