בית אבות הוא מסגרת דיור המיועדת למבוגרים ומעניקה להם טיפול בהתאם למצב התפקודי של הדייר. בתי אבות ניתנים לסיווג לפי רמת הטיפול שהם מעניקים לדיירים מהבחינה הסיעודית, הרפואית, החברתית והקהילתית.

בית אבות סיעודי הוא מקום המיועד לבני גיל הזהב המוגדרים סיעודיים וזקוקים לעזרה ולתמיכה מסביב לשעון. בית הורים לעצמאיים, או בית אבות לעצמאיים, מיועד לבני גיל הזהב אשר זקוקים לעזרה ברמה קלה עד בינונית בתפקוד היומיומי.

אם אתם מתלבטים בין דיור מוגן סיעודי לבין בית אבות סיעודי – הגעתם למקום הנכון.

עד לא מכבר, נהוג היה שאדם סיעודי היה פונה לטיפול בבית אבות סיעודי או בבית חולים סיעודי. כיום ישנה אפשרות חדשה ופופולרית המשלבת בין טיפול סיעודי במחלקה נפרדת לבין בית דיור מוגן עד 120. זוהי למעשה גירסא משופרת ומודרנית של בית האבות הסיעודי המסורתי, אשר שמה לה כערך עליון את כבודם ופרטיותם של הדיירים המעוניינים לשמור על רמת חיים גבוהה ופעילות קהילתית ברמה מסויימת.

נופי ירושלים הינו דיור מוגן איכותי בירושלים המכיל מחלקה סיעודית למקרה הצורך. נופי ירושלים מאוכלס בבני גיל הזהב אשר רמת עצמאותם גבוהה, והוא מציע פתרון מצויין המשלב בין היתרונות של דיור מוגן ללא החסרונות המוכרים של בתי האבות הסיעודיים הותיקים.

המחלקה הסיעודית בנופי ירושלים מציעה תנאים אידיאליים לדיירים הזקוקים לטיפול סיעודי. המחלקה מבקשת לשמור על כבודם ועצמאותם של הדיירים עד כמה שניתן, במקביל לטיפול סיעודי מן השורה הראשונה.

נופי ירושלים – דיור מוגן המשלב מחלקה סיעודית

הדיור המוגן בנופי ירושלים מציע פעילויות פנאי ותרבות לדייריו, הכוללות מגוון רחב של חוגים ופעילויות תרבות בתוך המרכז ומחוץ לו.

לסיכום, לפני שתקבלו החלטה לגבי טיפול בקרובי משפחה סיעודיים – מומלץ לכם מאוד לבדוק את האפשרות של דיור מוגן בנופי ירושלים. המחלקה הסיעודית המצויינת במקום ושלל התוכניות הטיפוליות שמוצעות לדיירים, הינם חלופה מודרנית וייחודית לבית האבות הסיעודי הישן.

נופי ירושלים ממוקם בטבע ירושלמי מיוחד ומורכב מקהילה עצמאית, תומכת וחמימה. המקום מציע שלל פעילויות תרבות וספורט לדייריו, ואת האפשרות לבחור את מידת מעורבותם בקהילת הדיירים הפעילה. אל תפספסו את ההזדמנות. צרו עימנו קשר עוד היום לפרטים נוספים.