בחלק מבתי האבות הפועלים בישראל בכלל ובירושלים בפרט, קיימת מחלקה סיעודית הפועלת בפיקוח וברישיון משרד הבריאות. מחלקה זו מיועדת ברוב המקרים לצרכי אשפוז, מתן שירות רפואי- סיעודי או מתן שירותי השגחה לקשישים הנזקקים לטיפול צמוד במהלך היומיום.

בתי אבות בהם פועלת מחלקה סיעודית מוגדרים ברוב המקרים כ- בתי אבות סיעודיים, המיועדים מראש לקשישים הזקוקים לטיפול סיעודי יומיומי. במידה וגם אתם מחפשים אחר בית אבות סיעודי בירושלים, זה הזמן להכיר את "נופי ירושלים" בית אבות יוקרתי המשמש גם כבית אבות סיעודי באמצעות מחלקה סיעודית מורחבת הפועלת במקום.

המחלקה הסיעודית של "נופי ירושלים" מיועדת לאנשים בעלי צרכים שונים הזקוקים בין היתר לטיפול סיעודי ממושך, השגחה סיעודית, טיפולי פיזיותרפיה, טיפול משקם לאחר תאונה, שבר, אירוע מוחי וכדומה. המחלקה הסיעודית הפועלת בתוך מתחם הדיור המוגן של "נופי ירושלים", מיועדת הן לדיירי המקום והן לאוכלוסייה אשר איננה נמנית עם דיירי הקבע של המקום, וכל זאת במסגרת מתן שירותי הסיעוד של "נופי ירושלים".

נופי ירושלים – הצוות הרפואי

המחלקה הסיעודית של "נופי ירושלים" הפועלת ברישיון ובפיקוח משרד הבריאות, מנוהלת על ידי פרופסור זוננבליק, המשמש גם כמנהל המחלקה הגריאטרית של בית החולים שערי צדק. במקביל, עומדים לרשות המטופלים במחלקה זו צוותים רפואיים המורכבים מרופאים מומחים המגיעים למקום לצרכי מתן טיפול וייעוץ רפואי מדי יום ביומו. מעבר לכך, הצוות הרפואי מורכב גם מאחים ואחיות מוסמכים ובעלי הכשרה גריאטרית העומדים לרשות כל אחד ואחת מהמטופלים 24 שעות ביממה!

המחלקה הסיעודית – כל השירותים

השירותים הרפואיים- סיעודיים המוצעים על ידי מחלקה הסיעודית של "נופי ירושלים" כוללים:

מתן שירותי סיעוד- 24 שעות ביממה, טיפולי פיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק, פעילות תעסוקתית כחלק מהליך השיקום וההחלמה, שירות סוציאלי המלווה את המטופל ובני משפחתו לאורך כל הדרך, שירותי תזונה והתאמת תפריט אישי לכל מטופל במחלקה (בהתאם לצרכיו), שירותי טיפול וסיוע בביצוע פעולות יומיומיות.

כמו בכל בית אבות סיעודי אחר, גם ב-"נופי ירושלים", תוכלו למצוא חדרים מטופחים ומאובזרים ליחיד או לשנים.