אחת הסוגיות שעומדות בפני בני גיל הזהב היא האם לעבור לבית אבות או אל דיור מוגן. אם גם אתם מתלבטים בשאלה הזו, המאמר הבא יעזור לכם להכיר את ההבדלים בין האופציות העומדות בפניכם.

ראשית כל, מדוע לא להישאר בבית? ובכן, למרות שזה עשוי להיות הפתרון הקל בעיניכם, חשוב לזכור כי אם לא עכשיו, בשלב כלשהו תזדקקו לעזרה בהתנהלות היומיומית ולהרגשת הביטחון שאינה קיימת אם אתם מתגוררים לבד. בית אבות ודיור מוגן יבטיחו לכם טיפול מתאים, איכות חיים גבוהה רמת ביטחון גבוהה.

באופן כללי, אם אתם עצמאיים, דיור מוגן הוא האפשרות שעשויה להתאים לכם יותר. אם אתם סובלים מבעיות בריאותיות המגבילות את התנהלותכם היומיומית, ייתכן כי תרצו לשקול את האפשרות של בית אבות סיעודי.

נופי ירושלים הינה דוגמא מצוינת לדיור מוגן לגיל הזהב המשלב מחלקה סיעודית איכותית. נופי ירושלים מציע השגחה אישית ורפואית במקביל לטיפול סיעודי בשעת הצורך, לאורך כל שעות היממה ועל ידי בעלי המקצוע הטובים בתחומם. הדיירים בנופי ירושלים יודעים כי במקרה הצורך המקום מסוגל לתת מענה רפואי לבעיות המתעוררות מסביב לשעון.

יחד עם זאת, יש לציין כי נופי ירושלים אינו בית אבות רגיל ואינו מקום המיועד רק לטיפולים רפואיים. זהו בית דיור מוגן בירושלים לבני גיל הזהב אשר מקיימים אורח חיים עצמאי ומעוניינים להשתלב בקהילה חמה ותומכת. הדיירים בנופי ירושלים מנהלים את המקום, ונופי ירושלים הינו מלכ"ר – מוסד שאינו למטרות רווח.

בנופי ירושלים תוכלו למצוא דירות מגורים רגילות לכל דבר, הניתנות אף לעיצוב אישי על פי דרישת הדייר. הדיירים במקום נהנים מסל תרבות עשיר הכולל הופעות, הרצאות, טיולים ועוד. במקום יש שטחים ציבוריים מטופחים ונרחבים, וחדרים ציבוריים העומדים ללא כל עלות לרשות דיירים המעוניינים לערוך אירועים קטנים.

אם החלטת כי דיור מוגן הינו האפשרות המתאימה יותר עבורך, צור עימנו קשר עוד היום. אנחנו נוכל למצוא את מסלול התשלום הנוח ביותר עבורך, ונעניק לך את כל המידע לו אתה זקוק לפני קבלת החלטה חשובה כזו.