נופי ירושלים, בית אבות סיעודי הפועל בירושלים, הוא אחד ממספר לא מבוטל של בתי אבות סיעודיים הפזורים ברחבי הארץ, ואשר משלבים בפעילותם בין  בית אבות יוקרתי לבין מתן שירותים מקצועיים של מחלקה סיעודית.

כמו כל בית אבות סיעודי אחר, גם בנופי ירושלים תוכלו ליהנות ממגוון נרחב של שירותי טיפולי וסיעוד במסגרת המחלקה הסיעודית. שירותי המחלקה מיועדים לאנשים בעלי צרכים שונים הזקוקים בין היתר לטיפול סיעודי והשגחה רפואית לאורך זמן, קשישים הזקוקים לטיפולי פיזיותרפיה וריפוי בעיסוק, קשישים הזקוקים לטיפולי החלמה ושיקום לאחר תאונה, שבר, אירוע מוחי או כל סיבת אשפוז אחרת.

נופי ירושליםבית אבות סיעודי בירושלים

המחלקה הסיעודית של נחשבת לאחת המחלקות הסיעודיות האיכותיות ביותר הפועלות בתי אבות שונים ברחבי הארץ בכלל ובירושלים בפרט. המחלקה הסיעודית של נופי ירושלים פועלת בהתאם לרישיון ופיקוח משרד הבריאות, והיא מנוהלת על ידי מנהל המחלקה הגריאטרית של בית החולים "שערי צדק", הפרופסור זוננבליק.

בית אבות סיעודי

שירותי המחלקה

כדרכם של בתי אבות סיעודיים, גם המחלקה הסיעודית של "נופי ירושלים", מעמידה לרשות מטופליה היצע נרחב של שירותים רפואיים- סיעודיים מקצועיים. שירותים אלו מתמקדים במתן שירות רפואי יומיומי, מתן שירותי סיעוד על ידי צוות אחים ואחיות מוסמכים, הפעלת חדרי פיזיותרפיה מתקדמים, הפעלת שירותי טיפול וסיוע בביצוע פעולות יומיומיות על ידי צוות מטפלים אשר עבר הכשרה מיוחדת לצורך כך, שירותי התאמת תפריט אישי עשיר ומגוון לכל מטופל בהתאם להעדפותיו וצרכיו הטיפוליים, שירות סוציאלי הן למטופל והן לבני משפחתו.

מבנה המחלקה

המחלקה הסיעודית הפועלת ב-"נופי ירושלים" נמצאת בתוך מבנה מטופח, מרווח ומרשים, הכולל גם שטחי גינה וחצר, לובי כניסה מרווח ומרפסות. בתוך המבנה ממוקמים חדרי הטיפול, כאשר בכל חדר תמצאו: שתי מיטות טיפול, שירותים, מקלחת, עמדת טלוויזיה, עמדת טלפון, מיזוג אוויר, ארון וארונית אישיים לכל מטופל.

כחלק בלתי נפרד מהליך השיקום והטיפול במחלקה, מוצעות לקשיש פעילויות תעסוקתיות מגוונות, החל מפעילות גופנית המשלבת מוסיקה, תנועה והתעמלות, דרך פעילות עם מתנדבים ובני נוער ועד לפעילות עם בעלי חיים, וכל זאת במסגרת קיום חוגים בבית האבות היוקרתי – נופי ירושלים.

צרו קשר: 6751311 – 02