בית אבות הוא המקום הבטוח ביותר לאנשים אשר הגיעו לגיל הזהב. מדובר במקום אשר מעניק תחושת ביטחון מבחינה רפואית ומבחינה חברתית למבוגרים, אשר מבקשים להמשיך להיות פעילים בחייהם, אולם חוששים מהלבד ומההשפעה של היותם לבד על מצבם הבריאותי. נופי ירושלים הוא בית אבות המיועד לבני הגיל השלישי אשר ממשיכים להיות עצמאיים בהתנהלותם היום יומית. לצד זאת, בנופי ירושלים יש מחלקה סיעודית, ההופכת את המקום גם לבית אבות סיעודי, אשר מיועד לבני הגיל השלישי אשר אינם עצמאיים בהתנהלות היום יומית.

נופי ירושלים הוא מקום מיוחד במינו בעולם של בתי אבות בירושלים ותחום הדיור המוגן. מדובר במקום אשר הצליח ליצור בתוכו קהילה איכותית ופעילה, אשר מקבלת באופן קבוע את כל השירותים לה חבריה זקוקים מבחינת הרגשת ביטחון. בנוסף לכך, בנופי ירושלים הדיירים מקבלים מגוון רחב של שירותי תרבות, הרצאות, פעילויות חברתיות וכדומה, לצד שירותי רפואה ברמה הגבוהה ביותר ולאורך כל שעות היממה. כפי שציינו, בנופי ירושלים יש גם מחלקה סיעודית, אשר מקבלת אליה דיירים מהמקום הזקוקים לשירותיה, כמו גם בני גיל הזהב המגיעים אליה מבחוץ במיוחד.

138

נופי ירושלים הוא בית אבות מיוחד במינו. המיוחד הוא שהדיירים במקום שותפים מלאים בכל נושא קבלת ההחלטות הנוגעות להתנהלות המקום ולאופי שלו. לדוגמא, הדיירים אחראיים על בחירת הוועד המנהל של המקום, והם אחראיים על מינוי ועדות שונות, בהן ועדת התרבות וועדת הקבלה למקום. ועדת הקבלה היא גורם חשוב בכל בית אבות, משום שהיא אחראית על קבלה של דיירים חדשים למתחם. עצם העובדה שוועדת הקבלה מורכבת מהדיירים, מבטיחה קבלה לנופי ירושלים של אנשים המתאימים לאופי ולרוח המקום. אנשים פעילים, נעימים, חברותיים ואיכותיים.

לסיכום, אל נופי ירושלים מגיעים בני הגיל השלישי המעוניינים לקחת חלק בקהילה פעילה, תומכת, איכותית ונעימה, והמבקשים להמשיך לנהל אורח חיים עצמאי באופן מלא. נופי ירושלים הוא בית אבות בירושלים אשר מעניק לדייריו את כל האפשרויות לקיים את חייהם בהתאם לערכים אלה, לצד הענקת ביטחון מהבחינה הרפואית. אם הדבר נשמע לכם מעניין, נשמח מאוד לשוחח איתכם ולמסור לכם מידע נוסף. צרו עמנו קשר. מובטח לכם מענה נעים ומהיר.