בית אבות סיעודי הינו מקום המיועד לבני הגיל השלישי אשר אינם עצמאיים בהתנהלותם היום יומית. אנשים רבים מגיעים למצב הזה, ומבקשים לעבור להתגורר במקום אשר יוכל לענות על הצרכים הסיעודיים שלהם, לצד הצרכים החברתיים שלהם. מנגד, אנשים רבים אשר אינם סיעודיים עוברים לבית אבות מתוך חשש שמא בעתיד הם יהפכו לסיעודיים, ואז לא יהיה מי שיטפל בהם.

ובכן, אם אינכם סיעודיים בשלב הזה, כדאי לכם להכיר את נופי ירושלים. נופי ירושלים הינו בית דיור מוגן בירושלים אשר יכול להיות פתרון מצויין עבורכם. באופן כללי, אם אתם מחפשים בית אבות בירושלים או בתי אבות סיעודיים, כדאי מאוד שתכירו את ההבדלים בין המונחים. באתר שלנו אנחנו מספקים מידע רב בנושא, ואתם מוזמנים לשוטט ולקרוא.

ובחזרה לנופי ירושלים. נופי ירושלים הינו מקום ייחודי בעולם הדיור המוגן ובתי האבות. מקום זה חרת על דגלו ליצור קהילה איכותית, פעילה ותומכת, לצד אספקת כל השירותים התומכים לקהילה לצורך הענקת הרגשת בטחון לדיירים. בהתאם לזאת, במקום ניתנים מגוון רחב של שירותי תרבות, פעילויות חברתיות, קונצרטים, הרצאות, יזמויות וכדומה. מן הצד האחר, המקום מספק שירותי רפואה מן השורה הראשונה לאורך כל שעות היממה, ויש בו מחלקה סיעודית לדיירים הנזקקים לכך מעת לעת.

בנופי ירושלים הדיירים שותפים מלאים לקביעת ההחלטות לגבי אופי המקום והתנהלותו. כך למשל, הדיירים הם שבוחרים את הועד המנהל, והם אלה שממנים את ועדות המשנה השונות. אחת הועדות האלו היא ועדת הקבלה, אשר אמונה על קבלת דיירים חדשים למקום.

נופי ירושלים הינו מקום ייחודי ונדיר. באים אליו אנשים, בני הגיל השלישי, אשר מעוניינים להיות חלק מקהילה נעימה, איכותית, פעילה ותומכת, המבקשים גם לנהל אורח חיים עצמאי ובלתי תלוי באופן מלא. המקום מעניק לדיירים את כל הביטחון שהם צריכים מן הבחירה הרפואית, על מנת שיוכלו להמשיך בניהול חייהם לפי ראות עיניהם.

אם אתם בני הגיל השלישי אשר מחפשים דיור מוגן בירושלים, ומבקשים להיות חלק מקהילה איכותית – נשמח אם תיצרו עמנו קשר.