בתי אבות המשמשים כמרכז מגורים לאנשים עצמאיים, מעמידים לרשות דייריהם מגוון נרחב של שירותים, החל משירותים שוטפים במסגרת הדיור המוגן ועד לשירותים רפואיים במסגרת בתי אבות סיעודיים. במידה וגם אתם מחפשים אחר בית אבות יוקרתי, או לחילופין, בית אבות סיעודי בירושלים, זה הזמן להכיר את "נופי ירושלים", בית דיור מוגן המעמיד לרשות דייריו מגוון נרחב של שירותים ופעילויות, וכל זאת בסביבה חברתית תומכת.

נופי ירושלים – שירותים שחשוב להכיר!

נופי ירושלים הפועל כבית דיור מוגן, הוא למעשה בית אבות יוקרתי, המציע לדייריו מגוון נרחב של שירותים ופעילויות החולשות על כל תחומי החיים, החל מההיבט הבריאותי – רפואי, דרך שירותי תחזוקה שוטפים ועד לקיום פעילות חברתית עשירה. במקביל, נופי ירושלים הוא גם בית אבות סיעודי בירושלים, וזאת במסגרת פעילותה של המחלקה הסיעודית המקצועית במקום. להלן מספר שירותים מרכזיים המוענקים לכלל דיירי המקום:

שירותים בהיבט הבריאותי – רפואי: שירות רפואי והשגחה רפואית – 24 שעות ביממה, מנוי "נטלי" לכל דייר, לחצן מצוקה בכל דירה, מחלקה סיעודית מורחבת ומקצועית.

שירותים ברמת התחזוקה: שירותי אחזקה וניקיון הן בשטחים הציבוריים של המתחם והן בתוך הדירות, שירותי שמירה לאורך כל שעות היממה, הפעלת חדר כביסה בשירות עצמי, שירותי קבלה ומודיעין, שירותי גינון ואחזקה שוטפת של המבנה.

שירותים בהיבט החברתי: חוגים, טיולים והרצאות, יציאה משותפת לפעילות חברתית, צפייה בסרטים וקונצרטים, קיום מסגרת של פעילות גופנית, הפעלת חדרי חוגים, ספרייה, מועדון חברתי, פינת קפה, בית כנסת, חדר כושר ובריכה.

דיור מוגן בירושלים דיור מוגן בירושלים

נופי ירושלים – הייחוד של המקום נמצא בקהילה

אחד הדברים שהכי מאפיינים את "נופי ירושלים" ומבדילים אותו מיתר בתי אבות בירושלים או בכל מקום אחר בארץ, הוא העובדה שהמקום פועל שלא למטרות רווח, אלא לתועלת דיירי המקום. בנופי ירושלים המקום מנוהל על ידי דייריו, והם שותפים מלאים לקביעת המדיניות של המקום, וכל זאת במסגרת בחירת ועד מנהל.

במידה וגם אתם עומדים לקראת בחירת בית אבות בירושלים, בין אם מדובר במסגרת של בתי אבות סיעודיים ובין אם מדובר במסגרת של בתי אבות בירושלים המיועדים לאוכלוסייה הבוגרת העצמאית, זה הזמן להכיר את כל היתרונות של "נופי ירושלים".

דיור מוגן בירושלים

צרו קשר: 6751311 – 02