אם הגעתם לכאן אתם בוודאי מעוניינים לבחור בשביל יקיריכם את בית הדיור המוגן בירושלים האיכותי ביותר והנעים ביותר, בינינו, אתם רוצים שיהיה להם רק טוב. אז איך מבצעים את הבחירה?

דיור מוגן בירושלים, בשונה מבית אבות בירושלים, הינו בית מגורים לבני הגיל השלישי, כאשר מרבית ההתנהלות מתבצעת על ידי הדיירים באופן עצמאי. תפקיד בית הדיור המוגן בירושלים הינו להעניק השירותים הנלווים, כמו שירותי הבריאות, הרווחה והפנאי, וכן הסיוע במידת הצורך.

אז כיצד לבחור?

על ידי בחינת השירות, על ידי בחינת האפשרויות העומדות בפני הדיירים, וכמובן על ידי בחינת הצוות והאווירה. כל אלו ועוד מקבלים מענה בנופי ירושלים.

נופי ירושלים הינו דיור מוגן איכותי בירושלים אשר ייחודי באופי הניהול העצמי של הדיירים ובמגוון האפשרויות העומדות בפניהם. הדיירים בנופי ירושלים נהנים מרווחה, ביטחון וחיי קהילה פורים ונעימים. אנחנו דואגים למלא את זמנם בפעילויות שונות ומגוונות. אז תבינו אם לא יהיה להם זמן להתקשר.

הצוות בנופי ירושלים איכותי ומקצועי אשר נבחר בקפידה, על ידי בחינת ניסיון בתחומים השונים, וותק, השכלה ועוד. הדיירים בנופי ירושלים מתחברים לאנשי הצוות, כך שלמעשה מדובר במשפחה אחת גדולה.

בנופי ירושלים, בית דיור מוגן בירושלים, עשרות דירות מקסימות, בגדלים של חדר וחצי ועד שלושה חדרים, המיועדים ליחידים ולזוגות. בנופי ירושלים מעניקים לדיירים שטחים רחבים לטיולים רגליים, גן רחב ידיים ולובי, בו יכולים לשבת ולשתות קפה עם החברים, או עם בני המשפחה כאשר הם באים לבקר!

אז למה דווקא נופי ירושלים?

כי הצוות איכותי, קשוב, נעים וזמין בכל עת, הן לדיירים והן לכם, המשפחות. כי בנופי ירושלים נוהגים בכבוד הדדי ומקפידים על השראת אווירה נעימה בכל עת. כי בנופי ירושלים מעניקים טיפול אישי, מקצועי וידידותי. כי בנופי ירושלים, אתם, המשפחה, מעורבת בכל עת במה שקורה עם יקיריכם.

נופי ירושלים, בית דיור מוגן בירושלים, שמעניק את השלווה, הפעילות, החברה, הבית, הסביבה, ואיכות החיים שמגיעה ליקיריכם!